Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje

PODSUMOWANIE KRAKOWSKIEJ LIGI SPINNINGOWEJ 2017

Klasyfikacje | 2018-01-04 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

 

KOŃCOWOROCZNE PODSUMOWANIE KRAKOWSKIEJ LIGI SPINNINGOWEJ – KLS 2017

 

Zbliża się koniec roku więc czas na ostateczne podsumowanie mijającego sezonu KLS 2017. Zdecydowanie największą gwiazdą tegorocznej edycji został nasz kolega Jan Dybczak z koła „Kolejarz”, który „rozbił bank”. Jasiu wygrał zdecydowanie klasyfikację „WĘDKARZ ROKU 2017”, objął prowadzenie i zdetronizował dotychczasowego lidera w klasyfikacji 3-letniej a także jest członkiem najlepszej „DRUŻYNY ROKU 2017”. Czapki z głów Panowie i wielkie brawa dla kolegi bo jego wyniki absolutnie nie są przypadkiem. Sezon był bardzo ciekawy i dość długo trwały rotacje na samej górze. Dopiero ostatnie dwoje zawodów przesądziło o ostatecznym układzie sił w roku a także w klasyfikacji trzyletniej. Wszystkim zawodnikom KLS dziękuję za naprawdę miłą i sportową atmosferę podczas wszystkich zawodów. Chciałbym pogratulować najlepszym ale także tym, którym poszło trochę gorzej. Jako zawodnik z dwudziestoletnim stażem wiem, że są takie sezony kiedy nie idzie i nic się na to nie poradzi. W następnym roku zawsze może być lepiej. Widzę progres u wielu zawodników
i bardzo mnie to cieszy bo rywalizacja będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Liczę, że frekwencja się poprawi i pojawią być może nowi zawodnicy, których już teraz serdecznie zapraszam do zabawy
z nami w KLS 2018.

Jak wiecie był to rok wyborczy i od czasu powołania nowego składu OKS to ja jestem przewodniczącym sekcji spinningowej. W sekcji już pracujemy nad zmianami, które mają uatrakcyjnić starty w naszej lidze a także zapewnią możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności zawodnikom.

W nowym roku czekać nasz będzie sporo zmian, o których porozmawiamy na corocznym spotkaniu sportowym. Nowy REGULAMIN KLS ukaże się z początkiem stycznia na stronie PZW Kraków.

Na zakończenie chciałbym Wszystkim uczestnikom KLS a także sympatykom naszej ligi życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku nie tylko na rybach.
W załączeniu ostateczne klasyfikacje po weryfikacji i sprawdzeniu wszystkich wyników z całego sezonu. Do zobaczenia w następnym sezonie.

 

Rafał Flammer – OKS – Sekcja Spinningowa

 

Krakowska Liga Spinningowa - wyniki i klasyfikacja 2017

 

Trzyletnia klasyfikacja KLS

 

Wędkarz roku 2017

 

Drużyna roku 2017

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.