Spinningowy Puchar Kleparza 2010 z cyklu KLS.

Komunikaty | 2010-04-16 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

ZARZĄD KOŁA KLEPARZ ZAPRASZA NA

SPINNINGOWY PUCHAR KOŁA  KLEPARZ 2010

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25 KWIETNIA 2010 ROKU NA RZECE WIŚLE W MIEJSCOWOŚCI NIEPOŁOMICE.

Zawody zostaną rozegrane Zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w dwóch turach metodą klasyczną :

Sektor A - prawa strona rzeki,

Sektor B - lewa   strona rzeki.

Na zawodach dopuszcza się brodzenie do wysokości woderów, łowimy tylko w korycie Wisły bez dopływów i starorzeczy.

WARUNKIEM BEZWZGLĘDNYM UCZESTNICTWA W ZAWODACH BĘDZIE OKAZANIE PRZY ZAPISACH NA LISTĘ STARTOWĄ AKTUALNEJ OPŁATY NA WODY KRAKOWSKIE. NIE POSIADANIE OPŁATY LUB DOKUMENTÓW UPRAWNIAJĄCYCH DO POŁOWU BĘDZIE SKUTKOWAĆ BRAKIEM MOŻLIWOŚCI STARTU.

Wymiary i limity ilościowe obowiązujące na zawodach:

Jaź , Kleń - 25 cm.              komplet - 3 szt.

Okoń       - 18 cm.              komplet - 10 szt.

Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej (punktacja zaliczana do   KRAKOWSKIEJ  LIGI  OKRĘGOWEJ) i drużynowej (drużyny dwuosobowe).

Zbiórka zawodników w dniu zawodów o godz. 600 przy moście na rzece Wiśle  w miejscowości Niepołomice.

Opłata startowa od zawodnika 40 zł. płatna w dniu zawodów. W ramach opłaty organizator zapewnia napoje, suchy prowiant, obiad, puchary, dyplomy oraz nagrody.

Termin zgłaszania drużyn i zawodników indywidualnych do 22 kwietnia br.

kontakt - Sebastian Janiga  tel. 0501-533-898

PROGRAM :

600                   zbiórka zawodników

615 - 645      odprawa , losowanie sektorów

700 - 1100   I tura zawodów

1100 - 1130   zejście z sektorów - ważenie ryb

1130 - 1230  przerwa rozdanie suchego prowiantu

1230 - 1630  II tura zawodów

1630 - 1700  zejście z sektorów - ważenie ryb

1730            obiad w zajeździe Janosik

1800            ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów pucharów oraz nagród

Przypominamy także, że do Krakowskiej Ligi Spinningowej klasyfikowani będą jedynie zawodnicy posiadający przynależność klubową. Członkowie WKS Kraków, w dniu  zawodów muszą wykazać się aktualną opłatą członkowską. Istnieje możliwość uregulowania opłaty w dniu zawodów. Osoby bez przynależności klubowej mogą startować w zawodach lecz ich wyniki nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji rocznej oraz trzyletnim Grand Prix. Istnieje możliwość przystąpienia do WKS Kraków w dniu zawodów. Należy mieć ze sobą zdjęcie oraz 20 zł na opłatę członkowską. Wszystkich członków WKS Kraków, którzy nie dostarczyli jeszcze zdjęcia prosimy o dostarczenie w dniu zawodów.

( informacja  w w/w temacie u kolegi Rafała Flammera tel. 607 048 407)

z  wędkarskim pozdrowieniem

wodom cześć