Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Informujemy o rozpoczęciu od poniedziałku 30.03.2020 prac związanych z budową pomostów wędkarskich na zbiornikach Przylasku Rusieckiego nr 2 i 3.

Komunikaty | 2020-03-28 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Komunikat


Informujemy o rozpoczęciu od poniedziałku 30.03.2020 prac związanych z budową pomostów wędkarskich na zbiornikach Przylasku Rusieckiego nr 2 i 3.


Przypominamy też o tym, że obowiązuje całkowity zakaz przebywania w rejonie prowadzonych prac oraz całkowity zakaz korzystania z pomostów, które już zostały zrealizowane pod groźbą kar administracyjnych.

Możliwość korzystania z pomostów zostanie ogłoszona na naszej stronie internetowej i tablicach w Przylasku Rusieckim po zakończeniu wszystkich procedur i odbiorów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (13)

 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Szczypka Andrzej Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

  Do stan75. Dobrze byłoby odnosić się poprawną polszczyzną. Jest dużo czasu na powtórki szkoły podstawowej.
  Bywaj zdrów

 • PRZEWAS07 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  pwasyl07

  A co z E-zezwoleniami ??? Post z 23.03.2020 o intensywnych pracach i zakończeniem owych prac do 7 dni, dziś mamy czwartek 02.04.2020 i nadal nic nie ma, nie rozumiem co w tym jest tak skomplikowanego, tym bardziej ze okręgi w Opolu i Wrocławiu już dawno mają uruchomione!

 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Szczypka Andrzej Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Uwaga do komentarza stan75: Komentatorze stan75, to może pisze się przez ,,Ż', a przez ,,RZ' pisze się tamto morze (między innymi Bałtyk)

 • Szczypka Andrzej Data dodania: 1 rok temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • andrzej_paczkowski Data dodania: 1 rok temu Oceń: 5 + / -

  Siedźcie w domu. Ryby wam nie uciekną. Inaczej wylądujecie na wiecznych połowach...

 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  stan75_

  MORZE PZW ODNIESIE SIĘ DO ROZPORZĄDZENIA I tsas189-NIE TOCZĘ PIANE TYLKO PODAJE FAKTY FAKTY DOTARŁO DO KOLEGI.

  Zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich

  Wprowadzamy także do odwołania zakaz przebywania na plażach i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych, czy ogródków jordanowskich. Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do gromadzenia się ludzi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie.
  Żeby opanować rozprzestrzenianie się wirusa w Polsce, jesteśmy zmuszeni podjąć kolejne kroki. Większość Polaków stosuje się do wydawanych zaleceń, jednak wciąż zdarzają się sytuacje, które narażają nas wszystkich na ryzyko zarażenia. Przykłady z innych krajów pokazują, że kluczem do ograniczenia zakażeń jest maksymalne ograniczenie kontaktów. Za wszelką cenę musimy zahamować tempo, w jakim dochodzi do dalszej transmisji wirusa. Bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad!
  Zwłaszcza, że największa fala zachorowań przed nami.
  za złamanie zasad grozi grzywna w wysokości od 5 tys. do 30 tysięcy złotych.

 • tsas189 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  1. Obecnie Polski Związek Wędkarski nie przewiduje wprowadzenia ogólnopolskiego zakazu wędkowania na wodach ogólnodostępnych będących w użytkowaniu PZW. W poszczególnych przypadkach taki zakaz może odnosić się do łowisk specjalnych lub wynikać ze szczegółowych przepisów prawa miejscowego np. zarządzenia wojewody.
  Czytajcie ze zrozumieniem-nie toczcie piany bez potrzeby.

 • PRZEWAS07 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • PRZEWAS07 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  stan75_

  oczywiście państwo nie piszecie że POLICJA JEŹDZI W KOŁO ZBIORNIKÓW I NAKAZUJE OPUSZCZENIE TEGO TERENU ZWIĄZKU Z USTAWA O Koronawirusie
  a PZW UMYWA RĄCZKI MÓWIĄC ŻE AKWENY SA DOSTĘPNE I OTWARTE, ABY WĘDKARZE NIE DOCHODZILI SWOICH PRAW ODNOŚNIE KOSZTÓW JAKIE POKRYLI PRZY OPŁACIE NA 2020 ROK I REKOMPENSATY ZA NIEMOŻNOŚĆ UPRAWIANIA WĘDKARSTWA.